Nowości marki Kala i U-Bass na wiosnę 2017

Kala prezentuje nowe ukulele – m.in. Makala Soprano Dolphin w kolorze Green Apple Burst, cztery różne modele Makala Shark, osiem psychodelicznych, wodoodpornych, sopranowych ukelele z serii Ukadelic, dwa nowe, wodoodporne ukulele Waterman, zestaw startowy „Learn to Play Ukelele” oraz szlachetne i eleganckie 8-strunowe ukulele z akacjowo-cedrowym topem, a także jazzowe ukelele tenorowe w wykończeniu metallic white:

Kala Makala Dolphin Soprano Green Apple Burst

Seria Makala Dolphin to idealne instrumenty na początek przygody z ukulele. Modele z tej serii są dostępne w różnych kolorach, w wykończeniu klasycznym i cechują się naprawdę dobrym brzmieniem. Nowość w serii Dolphin to model Green Apple Burst. Ukulele Kala Makala Dolphin mają sopranowy rozmiar, top z Kauri, tył i boki z tworzywa sztucznego, palisandrowy gryf, wykończenie na wysoki połysk i struny Aquila Super Nylgut®:

https://kalabrand.com/collections/makala-dolphins/products/green-apple-burst-soprano-dolphin

Instrument będzie dostępny w marcu 2017.

Sugerowana cena detaliczna ukulele Kala Makala Dolphin Soprano w wykończeniu Green Apple Burst wynosi, wliczając VAT, 284,15 PLN.

Kala Makala Shark (wersja sopranowa i koncertowa)

Jeśli od uroczego delfina wolisz drapieżnego rekina, seria Makala shark oferuje dwa ukulele sopranowe w dwóch wykończeniach Vintage – Shark Finn Gray i Sea Urchin Purple oraz dwa modele koncertowe w wykończeniach Vintage – Mako Blue i Surf Green. Ukulele Kala z serii Makala Sharks posiadają top z Kauri, tył i boki z tworzywa sztucznego, mahoniowy gryf, palisandrową podstrunicę, matowe wykończenie i struny Aquila Super Nylgut®:

https://kalabrand.com/collections/makala-sharks

Instrumenty będą dostępne od połowy kwietnia 2017.

Sugerowana cena detaliczna koncertowych ukulele Kala Makala Shark wynosi, wliczając VAT, 325,00 PLN, a sugerowana cena detaliczna modeli sporanowych Kala Makala Shark z VATem to 263,47 PLN.

Kala Waterman / Ukadelic

W zeszłym roku zaprezentowaliśmy serię wodoodpornych ukulele Kala Waterman:

https://kalabrand.com/collections/the-waterman

Nowości w tej serii to ukulele Waterman Black i Waterman Green, oba w matowym wykończeniu i torbą w zestawie. Jeśli szukasz czadowych wykończeń, przyjrzyj się nowej serii Ukadelic – to wodoodporne, sopranowe ukulele, bardzo podobne do popularnych Waterman’ów. Będą dostępne w 8 psychodelicznych wykończeniach.

https://kalabrand.com/collections/ukadelic

Instrumenty będą dostępne od połowy lipca 2017.

Sugerowana cena detaliczna koncertowych ukulele Kala Ukulele Waterman Black i Waterman Green wynosi, wliczając VAT, 273,81 PLN, a sugerowana cena detaliczna modeli sopranowych ukulele Kala Ukadelic z VATem to 232,40 PLN.

Zestaw startowy Kala „Learn to Play Ukelele”

Zamiast taniego zestawu marki “no-name”, początkujący powinni zaczynać od wysokiej jakości zestawu startowego „Learn to Play Ukelele”, dostępnego z zestawem akcesoriów:

https://kalabrand.com/products/learn-to-play-starter-kit

Ten wysokiej jakości zestaw startowy Kala „Learn to Play Ukelele” zawiera:

  • Sopranowe ukulele Kala (mahoniowy top, boki i tył, satynowe wykończenie, palisandrowa podstrunnica, siodełko GraphTech NuBone®, struny Aquila Super Nylgut®
  • Darmowe lekcje online
  • Przewodnik dla początkujących
  • Darmową aplikację do strojenia
  • Dedykowaną torbę z logo

Instrument będzie dostępny od połowy lipca 2017.

Sugerowana cena detaliczna zestawu startowego Kala „Learn to Play Ukelele” wynosi, wliczając VAT, 413 PLN.

Barytonowe, 8-strunowe ukulele Kala z cedrowym topem i akacjowym korpusem

Ukulele Kala Acacia Cedar Top 8-String Baritone, oferuje delikatne, bogate brzmienie. Instrument posiada lity, cedrowy top, akacjowy tył i boki, a także rozetę i binding z drewna padauk. Solidny, cedrowy top zamontowano z myślą o technice fingerstyle. Pozostałe cechy instrumentu to wykończenie na wysoki połysk, mahoniowy gryf, palisandrowa podstrunnica, podstawek GraphTech NuBone® i struny Aquila Super Nylgut®:

https://kalabrand.com/products/ka-abp8-ctg

Instrument będzie dostępny od połowy lipca 2017.

Sugerowana cena detaliczna barytonowego, 8-strunowego ukulele Kala z cedrowym topem i akacjowym korpusem wynosi, wliczając VAT, 1759 PLN.

Tenorowe, jazzowe ukulele w wykończeniu Metallic White

Ukulele Kala Tenor JTE ma stylowy kształt Archtop / Archback i klasyczne otwowy w kształcie litery F. Instrument posiada świerkowy top, mahoniowy tył, przetwornik/equalizer Shadow NFX i struny Aquila Super Nylgut®. Brzmienie tego ukulele jest ciepłe i delikatne – idealne do domu i na scenę! Po zaprezentowaniu modeli w wykończeniu Sunburts, Black, Metallic Black, Kala przedstawia model Jazz Tenor Ukulele Metalli White:

https://kalabrand.com/products/ka-jte-mtw

Instrument jest dostępny od ręki.

Rekomendowana cena detaliczna Kala Jazz Tenor Ukulele Metallic White, wliczając VAT, to 2070,06 PLN