Miroslav Philharmonik to jeden z najbardziej popularnych na świecie instrumentów wirtualnych z brzmieniami orkiestry i chóru

Pewnie już słyszałeś, że Miroslav Philharmonik to jeden z najbardziej popularnych na świecie instrumentów wirtualnych z brzmieniami orkiestry i chóru, niezastąpiony przy wielu produkcjach filmowych.

Właśnie pojawiła się nowa generacja tej wirtualnej maszyny – Miroslav Philharmonik 2, który odkryje przez Tobą nowe pokłady wspaniałych, niespotykanych dotąd emocji!

Z Miroslav Philharmonik 2 poczujesz się jak dyrygent wielkiej orkiestry symfonicznej. Gdy zechcesz dać znać instrumentalistom, aby zaczęli grać, usłyszysz nie tylko nuty, ale też całą skalę emocji: pasję, ból, cierpienie, radość, podekscytowanie czy nawet wyczerpanie.

Miroslav Philharmonik 2 to nie tylko ponad 55 GB brzmień próbek, ale też brzmienia najbardziej emocjonalnych i ekspresyjnych instrumentów nagranych przez legendę jazzu Miroslava Vitous’a. A do tego masz solówki skrzypiec w ponad 40 różnych artykulacjach, ponad 30 efektów, możliwość pełnej edycji instrumentów oraz próbki pochodzące ze stacji roboczej SampleTank 3.

Miroslav Philharmonik 2 w sprzedaży już niebawem.